Link do naszego Facebooka
logo_07 pfron

REKREACJA, SPORT, TURYSTYKA – PRZYJACIELE DIABETYKA


W roku 2016 realizujemy drugą edycję projektu sportowo- rekreacyjnego w ramach dofinansowania PFRON.

Wszystkie nasze turnieje skierowane są do dzieci i młodzieży chorych na cukrzycę typu I, posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub jego stopniu. Tylko oni mają zagwarantowany bezpłatny udział w naszych działaniach.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, w pierwszym naborze na turnieje dla dzieci, organizacje mają zapewniony bezpłatny udział 8 uczestników + 2 opiekunów. Można zgłaszać więcej uczestników, ale kierując się zasadą równości szans dla różnych województw, nie gwarantujemy pokrycia ich kosztów. Dopiero w przypadku nie wykorzystania miejsc przez docelową liczbę uczestników w I naborze, będziemy przesuwać środki, a w międzyczasie poszukiwać  też dodatkowych na zapewnienie udziału większej liczby chętnych.

Nie pokrywamy kosztów dojazdu, ani udziału kibiców czy też dodatkowych opiekunów. 

Koszty ich udziału podamy w drugiej połowie marca. Wstępnie szacujemy je na około 150 zł od osoby / dwa noclegi, dwa śniadania, dwa obiady, dwie kolacje /.

Podajemy Wam na razie terminy i miejsca turniejów:

VI Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej 10-12 czerwca – ŁÓDŹ

Termin zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 kwietnia na adres trzymajpoziom@home.pl

Uczestnicy: dzieci i młodzież od 7 do 16 roku życia.

Rajd „Siedmiomilowe Buty” połączony z II Turniejem Gier i Zabaw

wstępnie planujemy 23-25 września , ale jesteśmy plastyczni i możemy się spotkać już w wakacje, jeśli będą chętni – gdzieś w województwie łódzkim.

Uczestnicy: dzieci i młodzież od 5 do 13 roku życia.

Termin zgłoszeń podamy wkrótce

Do turniejów dla młodzieży przyjmujemy wyłącznie zgłoszenia indywidualne na adres jakub.karlo@O2.pl, od 1 kwietnia do 30 czerwca.

I Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej – 16 -18 września – ŁÓDŹ

Uczestnicy: młodzieży powyżej 16 roku życia do lat 26 z umiejętnościami siatkarskimi. Gwarantujemy pierwszeństwo udziału aktywnie grającym uczestnikom turnieju z roku 2015.

I Ogólnopolski Turniej Futsalu –  wstępny termin 10-13 listopada – ŁÓDŹ 

Uczestnicy: młodzieży powyżej 16 roku życia do lat 26 z umiejętnościami piłkarskimi.

Ta strona korzysta z plików Cookie. Jak to?!

Ta strona używa plików Cookie, tzw. 'ciasteczek' w celu sprawnego działania. Jeśli nie chcesz aby były one zapisywane na Twoim komputerze, możesz wyłączyć tę funkcję w opcjach przeglądarki.

Zamknij